top of page

Hakkımızda

Kumaşlar Ölçme

Tekstil sektöründe Kar Triko olarak başlayan, 40 yılı aşan tecrübemizi, spor tekstilinde büyük markalarla işbirlikleri ve yatırım süreciyle geliştirerek, 1993 yılından beri R sport olarak devam ettirmekteyiz. Yıllar içerisinde spor giyim sektörünün en ince detayına kadar düşünülerek oluşturulmuş örme ve dokuma kumaşlardan oluşan ürün ve baskı çeşitliliği ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Çeşitli organizasyonlarda şirketinizin kurumsal kimliğini özel dizaynlar ile yansıtarak, en iyi kalitede spor ürünlerini üretmeyi hedeflemekte, firmanıza özel spor giyim ürünleri sunmaktayız.

 

 

 

Takımlara özel forma, taraftar ürünleri, antrenman yelekleri vb. ürünler ile faaliyetlerimizi sürdürmekte, talepler doğrultusunda kurumsal tişörtler ve sweatshirt tasarlamaktayız. Gelişen tekstil sektörü ve teknolojisine ayak uydurarak yeni nesil oversize ve klasik kalıplarda t-shirt, sweatshirt ve günlük spor giyim ihtiyaçlarına yönelik Wellplusstyle markamızı bünyemizde kurmuş, kendi sanal mağazamızda ve anlaşmalı sitelerde satışa sunmuş bulunmaktayız.

 

Kurumunuza özel spor ürünlerinin yanısıra, çeşitli spor salonları, firmaların sosyal faaliyetleri, belediye aktiviteleri vb. durumlarda kullanılmak üzere t-shirt, şapka, sweatshirt, atlet vb. ürünler için bizi arayabilir, forma siparişleriniz için toptan satış formunu doldurabilirsiniz.

R-SPORT
Dikiş makinesi
bottom of page